Değerli Sağlık Endüstrisi Paydaşları,

DFL Sağlık 2012 yılında Ankara’da kurulmuştur. Bünyesinde DFL Pharma, DFL Medikal, DFL Otc Grup, Pharma ve DFL Ecza Deposu bulunmaktadır.
Temsilciliğini yaptığımız ileri teknolojik medikal cihazlar ile geleneksel endüstrilerden yeni ekonomiye geçiş sürecine destek vermeyi hedefleyen medikal firmalar arasında yer alarak ülke ekonomisine değer katmak, kaynakları verimli kullanmak suretiyle çalışanlarımıza çalışan mutluluğu yaşatmak, müşterilerimizi ve hizmet etmekte olduğumuz hastalarımızı şirketimizin varlık sebebi olarak kabul edip ihtiyaç odaklı çalışmayı ilke edinerek farkındalık oluşturmayı hedeflemekteyiz.
Sektörümüzden aldığımız gücü yine sektör yararına değerlendirerek hep daha iyiye, daha güzele ulaşmak arzusundayız. DFL Pharma olarak misyonumuz, insan sağlığına verdiği önceliklerden vazgeçmeyen, verimliliğini ve etkinliğini artırarak her zaman en üst seviyede tutan, sürekli gelişim sağlamayı hedefleyen, faaliyetlerini ahlaki ve etik değerler çerçevesinde sürdüren, Türkiye ekonomisine artı değer katan ve çalışanlarının üyesi olmaktan gurur duyacağı bir kuruluş olmaktır.
Onkoloji ve medikal ürünlerden oluşan ürün gamımızı ilerleyen dönemlerde yüksek teknoloji gerektiren onkolojik ürünler ile genişleterek sağlık sektörüne katkı sağlarken uygun tedavi maliyetleri ile Türkiye ekonomisine artı değer katmayı hedeflemekteyiz.

Yasin Bölükbaşı –  DFL Pharma & Medical Ceo.          Sertaç Bahar – DFL Pharma & Medical Genel Müdür